وباکا

آموزش تخصصی برنامه نویسی وب

قوانین و مقررات

مالکیت معنوی

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت صاحب امتیاز سایت کدنویسان، بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی مالک سایت کدنویسان صادر شده باشد.

در این سایت ممکن است پیوندهایی به سایت‌های دیگر وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

خواهشمند است ضمن رعایت نکات فوق، یادآور می‌شویم با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

حفظ حریم شخصی شما

ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. در هنگام ثبت نام  یا خرید محصولات در این وب سایت، ممکن است از شما تمام یا بخشی از اطلاعات زیر بخواهیم که هویت‌تان را آشکار کند:

– نام و نام خانوادگی

– اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی

– آدرس محل سکونت برای ارسال محصولات بصورت پستی

مطمئن باشید که از آن فقط و فقط برای ارائه خدمات به شما و رعایت حقوق شما و پیگیری های بعدی خودتان استفاده می‌شود و ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

تامین امنیت اطلاعات شما

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.

لینک به سایت‌های دیگر

سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی خود آن‌ها مراجعه کنید.

در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

 

مطالب مرتبط

صفحه اول

به وب آکادمی خوش آمدید! آموزش های کاربردی و مورد نیاز خود را در وب آکادمی پیدا کنید. تازه ترین مطالب

ادامه مطلب »